Šamanská jurta

C e n t r u m   p ř i r o z e n é   s p i r i t u a l i t y

<< Aktuality

Cesta imaginace je směřováním ke svobodě

Cesta imaginace je směřováním ke svobodě
JAK HLEDAT POMOC PŘI DŮLEŽITÝCH ROZHODNUTÍCH
20. 09. a 21. 09. 2014
Víkendový praktický šamanský seminář s etnoložkou a spisovatelkou Pavlínou Brzákovou, autorkou pravdivého příběhu Dědeček Oge – Učení sibiřského šamana a dalších knih.

Sobota 20. 09. od 9:30 hodin do pozdního večera.
V životě se stává, že náhle ztratíme směr. Cítíme prázdnotu v čemkoliv, co jsme dříve dělali a co nás dříve naplňovalo. Nebo se ocitneme před důležitým rozhodnutím a najednou jsme rozpolcení. Kde hledat pomoc? Kam se obrátit?
Ve vnitřní krajině je místo, kde se setkávají světy. Najdeme zde svého pomocníka a možná i průvodce a rádce. Ta cesta vede po stupíncích zvuků. Je to tep srdce? Naslouchej mu. Je to tajemné vyprávění, které tě provede labyrintem zoufalství a strachu. Na konci cesty přijde hluboký klid. Kdo jsi?
Naučíme se vstupovat do šamanského světa, kde objevíme svou vnitřní píseň. Projdeme očistnými rituály a získáme důležitá poselství pro svůj osobní život.
Na seminář si můžete přinést svůj buben. Pokud buben nemáte, na seminář bubny zapůjčí jejich výrobci. Během semináře si také můžete buben zakoupit. K dispozici budou také chřestidla a další rituální předměty. Bubny jsou velmi kvalitní a za příznivou cenu – 1 100 Kč.

Neděle 21. 09. od 9:00 do 16:00 hodin.
Po objevení vnitřní písně se prakticky naučíme pracovat s našimi pomocníky. Projdeme očistnými rituály a zpevníme své nitro. Nalezneme oporu a sílu v poznání šamanského světa. Čeká nás několik rituálů. Program bude zvolna přizpůsobován potřebám účastníků a vzniklé skupiny.

Místo konání:
Víkendový seminář se koná ve dvou jurtách, tradičním obydlí jihosibiřských a mongolských pastevců, na pozemku v obci Lobkovice u Neratovic, ul. Palackého 16/54. S sebou si vezmete spacák a karimatku, přespáváme společně v jurtách. Jurty mají tepelnou izolaci a v každé jsou kamna, ve kterých zatopíme. Můžete přijet už v pátek a přespat.
Informace ohledně místa konání vám poskytne Hanka Hubáčková na telefonu 602 357 370
nebo na e-mailu hana.hubackova@seznam.cz.
Informace ohledně programu získáte na telefonu 603 203 801
nebo na e-mailu pavlina-brzakova@seznam.cz.
Zašleme vám podrobné pokyny, jak se na rituály připravit.
Cena semináře je 2 500 Kč.
Součástí ceny je ubytování v jurtách, sobotní oběd a večeře, nedělní snídaně a oběd. Pokud jste vegetariáni, podejte nám předem zprávu.
REZERVACE MÍSTA
ZÁLOHA 600 Kč spolu s PŘIHLÁŠKOU na e-mailovou adresu pavlina-brzakova@seznam.cz
(záloha je nevratná v případě zrušení účasti bez vážného důvodu v termínu kratším než 14 dní před začátkem programu). Doplatek je nutné provést nejpozději dva týdny před začátkem programu.
Platbu prosím posílejte na účet 916806143/0800 u České spořitelny jako variabilní symbol použijte datum počátku programu (např. 24052014). Nezapomeňte na identifikaci plátce – uveďte své jméno.


Autor: Pavlína Brzáková •  Vydáno: 31.08.2014 •