Šamanská jurta

C e n t r u m   p ř i r o z e n é   s p i r i t u a l i t y

<< Aktuality

Šamanské rituály na Šembeře

Šamanské rituály na Šembeře
22. 6. 2014, od 10:00 do 17:00 hodin

Celodenní seminář s Pavlínou Brzákovou, který se koná v neděli 22. června je určen pro zájemce o šamanskou práci. Proběhne na hradišti Šember v blízkosti Doubravčic (orientačně u Českého Brodu). Během semináře si vytvoříte osobní ochranu a projdete očistným rituálem. Během obřadu očistíme sebe, sdílený prostor, propojíme se s okolní přírodou a vydáme se na cestu hledání osobních poselství. 

Přesná podoba rituálu se bude vyvíjet při samotném procesu a také díky jeho účastníkům. Seminář se koná v místě nazvaném Čertova lenoška na hradišti Šember. Je ohraničené kruhem, takže vytváří přirozeně vhodný prostor pro společný obřad.
Pro vytvoření osobní ochrany je zapotřebí znát předem data narození účastníků, podle nichž si určíme hlavní a doplňkový element a doplňkový element. Pro vytvoření amuletu budete potřebovat stuhy pěti barev (bílá, žlutá, modrá, zelená a červená) o délce 0, 5 m. Z něj si „upleteme“ ochranu, kterou pak rituálně oživíme. Tato ochrana bude sloužit i v běžném životě, nejen při pobývání na silových místech. Naučíme se s touto „ochranou“ zacházet a posilovat ji. Pro dokončení amuletu potřebujeme rovněž pět barevných knoflíků (bílá, žlutá, červená, modrá a zelená), které tvoří „tělo“ ochrany a každý odpovídá určité oblasti těla.
Přineste si s sebou bubínky, zvonečky, rolničky, chřestidla. Šamanské umění spočívá v ladění, slyšení a vidění... Skrze zvuky vstoupíme do silového pole. Do silového pole vstupujeme se záměrem. Pokud není jiný záměr, je vhodným tématem „očista místa“. Vhodný záměrem je také hledání písně. Skrze obřad hledání písně se mohou objevovat zajímavá slova a poselství pro jednotlivé účastníky, ale i pro celek.
Slunovratový čas je ideální pro sdílení a získávání důležitých osobních poselství.


Přihlášky a bližší informace: Mojmír Mišun, mobil 608 420 584 a e-mail fengsuej@seznam.cz. V přihlášce laskavě uveďte svůj datum narození (pro výpočet prvků osobní ochrany) a zda si přejete zajistit předem stuhy pěti barev a knoflíky (pro vytvoření osobního amuletu). Cena semináře je 900 Kč a své přihlášky zasílejte do 18. června na výše uvedený e-mail.
Budeme se snažit optimalizovat cestu k místu konání semináře, kde se sejdeme – u rozcestníku s parkovištěm „Na Šembeře“ ráno v 9.45 hodin. Kdo byste se chtěl svést autem, napište panu Mišunovi. Kdo může svezení naopak nabídnout, prosím pište též :-) Přikládáme mapu místa s parkovištěm a setkáním, odtud se společně vydáme na hradiště Šember.

Jídlo, pití a pláštěnku s sebou!

Doporučený odkaz na místo:
http://www.vyzlovka.cz/turistika/turisticke-cile/hradiste-stare-znamky-a-hrad-semberAutor: Pavlína Brzáková •  Vydáno: 09.06.2014 •