Šamanská jurta

C e n t r u m   p ř i r o z e n é   s p i r i t u a l i t y

<< Semináře

Pravidla RITUÁLU II

Pravidla RITUÁLU II
Jsme ukryti v tom, co děláme
14. 06. a 15. 06. 2014

Víkendový praktický šamanský seminář s Pavlínou Brzákovou, během něhož prožijete řadu rituálů. Vydej se po stopách svého strachu. Jsme přirostlí k Nebi dlouhou osudovou nití. Pustí nás tato Nit? Kudy vede cesta ke Svobodě? Kudy vede cesta ke štěstí? Jdu po nekonečné cestě za soumraku a nohy se mi ztrácejí před očima. Kdo je ten, kdo se dívá? Kdo je ten, kdo poslouchá? Už nevidím, už neslyším. Oči a uši se mi zavřely, ze světa mi nezůstalo nic.

Během semináře se projdete branou svého strachu a ponoříte se do starobylého rituálu. Pravidla přírodních rituálů jsou po celém světě stejná, důležité pro ně jsou nerušené místo, vhodný čas a pevný záměr. Síla spočívá v přijetí stínu. Co nás čeká?
Sobota 14. 06.
Čteme v kamenech, listech, větvích stromů. Krajina hovoří symbolickým hlasem. Učme se jí naslouchat, mluví právě teď. Hovoří k vám. Rady přicházejí v tichu a jsou skutečným řešením života.
Jsou věci živé a neživé, učme se je vidět. Sílu ztrácíme dotykem, ulpívá na věcech kolem nás. Jak sílu neztrácet, ale získávat, poznáte v praxi.
Osvojíme si ochranné techniky podle tradičních postupů, vytvoříme ochranné amulety.
Rituálů se aktivně zúčastníte společným BUBNOVÁNÍM. Bubny na seminář zapůjčí jejich výrobci: Sam a Moucha. Během semináře si také můžete zakoupit buben, chřestidla a další rituální a dárkové předměty (případně si je můžete předem objednat, výrobci vám je přivezou). Informace naleznete na www.mato.cz.

Neděle 15. 06.
Rituál otevření bílé cesty. Radost, hojnost a štěstí do života.

Místo konání:
Víkendový seminář se koná ve dvou jurtách, tradičním obydlí jihosibiřských a mongolských pastevců, na pozemku v obci Lobkovice u Neratovic, ul. Palackého 16. S sebou si vezmete spacák a karimatku, přespáváme společně v jurtách. Je zde možnost si také postavit svůj stan.
Informace ohledně místa konání vám poskytne Hanka Hubáčková na telefonu 602 357 370 nebo na e-mailu hana.hubackova@seznam.cz.
Informace ohledně programu získáte na telefonu 603 203 801 nebo na e-mailu pavlina-brzakova@seznam.cz. Zašleme vám podrobné pokyny, jak se na rituály připravit.
Cena semináře je 2 500 Kč.
Součástí ceny je ubytování v jurtách, sobotní oběd a večeře, nedělní snídaně a oběd. Pokud jste vegetariáni, podejte nám předem zprávu.

REZERVACE MÍSTA
ZÁLOHA 600 Kč spolu s PŘIHLÁŠKOU na e-mailovou adresu pavlina-brzakova@seznam.cz (záloha je nevratná v případě zrušení účasti bez vážného důvodu v termínu kratším než 14 dní před začátkem programu).
Doplatek je nutné provést nejpozději dva týdny před začátkem programu.
Platbu prosím posílejte na účet 916806143/0800 u České spořitelny jako variabilní symbol použijte datum počátku programu (např. 06062014).
Nezapomeňte na identifikaci plátce – uveďte své jméno.

Autor: Pavlína Brzáková •  Vydáno: 22.03.2014 •