Šamanská jurta

C e n t r u m   p ř i r o z e n é   s p i r i t u a l i t y

<< Aktuality

SETKÁNÍ SE ŠAMANEM

SETKÁNÍ SE ŠAMANEM
Dugar-Sjurjun Očur-Oolovičem - Již tuto sobotu 23. května na veletrhu Esoterika a Biostyl
Workshop od 15:30 hodin
S šamanem Očur-oolovičem se můžete setkat v sobotu 23. května na veletrhu Esoterika na pražském Výstavišti v Průmyslovém paláci. Jeho dvě krátké prezentace proběhnou v hlavním sále ve 12:00 a 14:30. Zájemci se mohou zúčastnit workshopu nazvaného SLYŠET ZEMI, který začne v 15:30 v seminární místnosti a potrvá dvě hodiny.

Seminář SLYŠET ZEMI. Naslouchání Zemi je duševní a tělesnou potřebou každého člověka pro zachování jeho zdraví. Sibiřský šamanismus přitahuje stále více lidí, unavených tíživým dopadem civilizace. Šaman Ooržak Dugar-Sjurjun Očur-oolovič si je toho stále více vědom a jeho rituály mají za cíl posílit každého jednotlivce a prohloubit jeho sepjetí s přírodou. „Člověk je součástí přírody a příroda je pro jeho zdraví nevysychajícím pramenem," říká. "A proto by se k ní měl neustále vracet, upínat se k ní a čerpat z ní svou sílu.“ Během semináře se bude šaman Očur-oolovič věnovat individuálnímu léčení.

Informace, kde přesně se seminář koná, vám poskytnou u vchodu do Průmyslového paláce v INFOCENTRU.
Další informace najdete na www.veletrhesoterika.cz a www.biostyl.cz v oddělení DOPROVODNÉ PROGRAMY – zahraniční přednášející.
Vstupné na seminář je 100,-Kč.Autor: Pavlína Brzáková •  Vydáno: 20.05.2009 •