Šamanská jurta - První etnografické a obřadní centrum sibiřského šamanismu

Aktuální Semináře Články Naše jurta Sibiřský šamanismus O šamanech Obřady Download Odkazy Fórum Místo Kontakt
 
 
   
 

Otevírání srdce Osudu

Jednodenní setkání tradic a rituálů šamanů a čarodějek. Setkání s osobou, která je v našem životě nejdůležitější ze všech – se sebou. Svůj osud nezměníš. Můžeš změnit svůj vztah k němu.

síla kruhu, povídání o osudu, rituál, bubnování, sdílení vize

Srdečně vás zve
Tanec Bohyně - Monika Budilová
a
šamanka Ludmila Oyun

Všichni žijeme svůj příběh. Ne příběh někoho jiného. Jsou to naše kroky, které nás dovedou tam, kam směřujeme. Tak se vydáváme na další cestu. Někdy spolu, vždycky každý sám za sebe.

Ludmila Karaoolovna Ojun – šamanka z Tuvy v Žabonosech vede semináře v jurtě ve vznikajícím centru sibiřského šamanismu Šamanska jurta. Tato čtyřicetiletá Tuvinka se stala šamankou poté, co ji životní těžkosti přivedly na pokraj sil. Od duchů se dozvěděla, že se má stát šamankou a že její souhlas je nevyhnutelný. Přijíždí ukázat nám, že i v dnešní moderní a uspěchané civilizaci mají staré znalosti stále svoji sílu i bez technologického úsilí.

Monika Budilová – žena z Čech připravuje setkání v kruhu žen Tanec Bohyně a semináře prožitkového tance a tantry Tance mužů a žen. Oživování původních rituálů a probouzení vědomí těla. Po porodu syna jsem spontánně na vlastní kůži začala prožívat ženskou spiritualitu, světlo i temnotu. Kontakt, který neexistoval v mém vědomí se otevřel. Se vším všudy. Můj příběh mě vede cestou čarodějných rituálů, uctívání posvátné ženy – kněžky Bohyně v každé z nás. Následuji poselství Bohyně, která má mnoho jmen a tisíce tváří.


Další informace najdete na:

Tanec Bohyně www.innergoddess.info

8.10. Monika